Dažiausi plaukus pas Povilą jau į darbo pabaigą, tad galbūt todėl jis labai skubėjo, neatidžiai tepė dažus. Nenudažė visų priekyje aplink veidą esančių plaukų. Iš galo vienoje (vidinėje) pusėje tepė dažus ne nuo šaknų, kitoje nuo šaknų. Pats nepasiruošė darbui, davė man plėšyti folijos lapelius. Rezultatas - geltona blondiniška spalva, nudažyta nevienodais šmorais. Laiko salone praleidau daug, užmokėta daug. Vizito metu Povilas bendravo labai šiltai ir buvo malonus.
Lina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras atliktas nepriekaištingai
Gabrielė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne tik plaukams gerai, bet ir Monika įdomi asmenybė ♥️ ačiū!