Kaip visada plaukus sutvarkė ir nudažė super gražiai 👌🏻
Enrika•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiesiog nepriekaištingai atliktas makiažas ir begalo maloni bei profesionali makiažo meistrė
Raminta•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nijolė labai maloni meistrė. Antakiais esu labai patenkinta. Rekomenduoju😊
Diana•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Agnė - nuostabi meistrė! Nagučiai sutvarkyti nepriekaištingai! Be galo džiaugiuosi, aukščiausias lygis😊
Greta•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė atliko antakių laminavimą ir dažyma nuostabiai. Labai kruopščiai ir tvarkingai dirba. Puikiai atitaikė formą ir spalvą pagal mano veido bruožus. Apsilankysiu dar ne kartą!😍