Viskas super! Povilas kaip visada puikiai atliko savo darba. Happy :)
Juste•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - be priekaistu ☺️
Karolina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ilona yra nereali meistrė, ji atlieka tobulą sausą manikiūrą ( odelės sutvarkytos idealiai, jokių sukarpymų ir apdraskymų, nagų forma be priekaištų), plokštelė išlyginta idealiai, lakavimas, taip pat, be jokių priekaišų. Gelinį lakavimą darausi daugiau nei penkis metus ir esu turėjusi begalę skirtingų meistrių ir tikrai žinau,kas yra idealus manikiūras ir lakavimas. rekomenduoju apsilankyti