Labai patinka Astos darytas ilgalaikis gelinis lakavimas. Asta itin kruopsti, dirba profesionaliai, bendrauja labai mandagiai.
Jei ilgai ieskote super gero, patikimo manikiuro meistro, rekomenduoju Asta!
svetlana•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni ir kruopšti meistrė :)
Agnė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas 👌
Sandra•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas nuostabiai! Visada dziugina rezultatas.Darbuotojai labai malonus, svelnus ir nuostabus. 10/10