Nežinau, ką daro šio salono vadovybė, bet daro gerai: pas kurią tik meistrę šiame salone einu, rezultatas tobulas. Ačiū, tobulas pediukiūras.
Jurgita•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada PUIKIAI !
Dominyka•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nusprendžiau išbandyti olaplex procedūrą ir pasirinkau meistrę Moniką. Likau labai nustebinta meistrės darbo, kaip dėmesingai ir profesionaliai viskas buvo atlikta, paklausta ar patogu, ar viskas gerai ir t.t. Siūlau šią vietą be abejonių, nes tikrai faina aplinka ir meistrai!! Taip ir toliau💯🌞👏
Eva•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dažė ir koregavo man antakius,kaip visada nepriekaištingas darbas, mano 10/10 specialistė, nepakeičiama! ♥️