Puiki meistre, visada supranta ko prasai.Tik geriausios rekomendacijos.
Paslaugą atliko Olga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Diana•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, vaikas apkirptas greitai ir kruopščiai 🌷
Paslaugą atliko Olga•Vaikų kirpimas
Gintarė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko!
Paslaugą atliko Olga•Ombre dažymas
Elžbieta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atvyksiu vėl.
Paslaugą atliko Olga•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visiškai nerekomenduoju. Patirtis tokia: prieš procedūrą buvau šviesiaplaukė ataugusiom šaknim, atėjau į saloną užsirašius plaukų šaknų dažymui ir plaukų tonavimui. Po procedūros iš salono išėjau marga kaip karvė: pusiau ,,ryža", pusiau violetinė. Susimokėjus kirpėja sako: bet tai su tokios spalvos šaknim ir atėjot? Na gražiau būtų buvę sruogelėm dažyt.
Jofana. Tai kodėl tas nėra pasakoma PRIEŠ viską? Patirtį įvardyčiau kaip pasityčiojimą iš kliento ir visišką neprofesionalumą.