Sedziu ir verkiu. Olga, netikiu, kad nematete, kaip iskapojote mano plaukus. Kodel jus nepasaket, kad nepavyko pakirpti galiuku ir nepataiset padeties. Arba bent pinigu galejot neimti, butumem susitarusios. Jei galeciau, ikelciau nuotrauka. Tragedija! Laikant galva tiesiai - dar dar, bet nulenkus i apacia - iskasti plauku gabalai. Ka jus padaret!
Paslaugą atliko Olga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Laura•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistre 🥰 atsizvelge i norus ir apkirpo kaip prasiau ! Aciu aciu aciu !