Švara ir atmosfera salone buvo puiki.
Tačiau susidūriau su nemaloniu bendravimu, komentavimu apie sveikatą. Į klausimus atsakinėjo atsainiai, su sarkazmu. Jokios informacijos negavau kaip elgtis po procedūros, tik lapelį kur galiu nusipirkti reklamuojamus batus.
Tikrai liūdna, kad susiklostė tokia situacija. Pirmą kartą gyvenime turėjau problemą su nagu, nežinojau ko tikėtis, koks gyjimo procesas, tikėjausi bent jau specialisto, kuris nuramins ir patars.
Paslaugą atliko Lina •
Spa pedikiūrasRodyti viską...
A.•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Lina puikiai pasirūpino nago problema. Labai kruopšti ir profesionali. Dar apsilankysiu tikrai🙌
Paslaugą atliko Lina •Pedikiūras
Medeina•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
❤️❤️❤️
Paslaugą atliko Lina •Spa manikiūras
Jovilė .•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Grįšiu❤️
Paslaugą atliko Lina •Ilgalaikis gelinis manikiuras
Lina M.•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
❤️max gerai, max patiko. Erdvu švaru, nesuspaustas salonas. Nemokama didelė parkingo aikštelė! Grįšiu!