Ačiu,už malonią aplinką ,už pastabas ir labai gerus patarimus.Buvo labai malonu paskalbėti ir Jūsų klausyti.Ačiu
Paslaugą atliko Lina •Pedikiūras
Edita 177•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patinka visos paslaugos kurias teikia,
Paslaugą atliko Lina •Vyriškas pedikiūras
Rolandas•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Lina •Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ingrida Nauja M.•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Lina, labai gera savo srities ir ne tik specialistė. Savo profesionalumu ir atidumu, ji atliko ir ortopedo darbą, dėl to dabar galiu vaikščioti be kojų skausmų... Ačiū jai dar kartelį ir kuo didžiausios sėkmės!
P.S. visada įsiklausykite, o svarbiausia vykdykite, tai ką sako ši puiki specialistė!