Labai gražus salonas, vos įėjus jautiesi labai gerai. Taip pat labai labai patiko specialistė Raminta. Ji visada pasitaria, išklauso norus, papasakoja. Iki kito karto! 😊
Paslaugą atliko Raminta
Urtė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
:)
Paslaugą atliko Raminta
Sigita R.•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai!
Paslaugą atliko Raminta
Sigita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionaliai ir greitai atliktas blakstienų laminavimas ir antakių korekcija. Rekomenduoju!