Nuostabi pirmoji patirtis ir pažintis su p.Rasa. Tiek rezultatas, tiek emocija išėjus iš salono puiki.
Rasa įsiklausanti, jaučianti ir leidžianti pajusti klientei, kad ji yra svarbiausia. Puiki pašnekovė, motyvatorė. Labai patenkinta plaukų dažymu ir kirpimu.
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Milda•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, nuoširdžios rekomendacijos
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Renata•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistrė! Apsilankysiu dar ne kartą :)
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Agnė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau pirmą kartą. Ačiū už puikų galiukų kirpimą 😊