Visiskai puiku. Smagi atmosfera, puiki kokybe ir nereikia daug kalbet :)
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Karolis•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tik geriausi atsiliepimai apie šį saloną! Lankiausi pirmą kartą ir likau labai patenkinta ne tik nauja šukuosena, bet ir maloniu priėmimu ir draugiška atmosfera. Po atliktos paslaugos saloną palikau plačiausia šypsena. Rasa puiki meistrė! Tikrai rekomenduoju apsilankyti.
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Neringa•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpo kruopščiai, esu patenkintas kirpimu. Patiko, kad nereikėjo daug kalbėtis.
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Zygimantas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus salonas, itin jaukus:)
Lilija•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada likau patenkinta meistrės atliktų darbu. Būtinai apsilankysiu dar kartą.