Puikiai priderinta spalva. Išėjau graži kaip karalaitė 🧝🏼♀️
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Gintarė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip ir visada, Rasa atliko savo darbą - tobulai !!!
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Ilona•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Rasa yra tiesiog nuostabi. Visiems pavydėti jos harmonijos, kruopštumo bei pozityvumo. Dėmesys kiekvienam plaukeliui, jokio skubėjimo. Į Menai Grožiui ateini ne tik apsikirpti, bet ir patirti malonių pojūčių, pasisemti teigiamos energijos. Ačiū Rasai, sugrįšiu tikrai ne kartą!
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Edvardas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko!
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo tiesiog nuostabu! Taip rūpinasi, teiraujasi, pataria. Jaučiuosi puikiai! Lyg po kelių gerų dienų poilsio...