Labai šauni ir draugiška meistrė. Savo darbą atlieka kruopščiai ir neptiekaištingai, po apsilankymo nagai dailūs, lygūs ir žvilgantys. Galima draugiškai paplepėti ne tik apie nagus, bet ir pasidalinti gyvenimiškais dalykais. Visada pavaišina kava/arbata. Tikrai rekomenduoju ir lankysiuosi dar ne kartą :)
Svajune•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi, mylinti savo darbą stilistė. Džiaugiuosi atradusi šį saloną.
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Rita•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Rasa profesioanaliai atlieka savo darbą. Ji puikiai kerpa, dažo plaukus sruogelėmis,pataria kokia plaukų dažų spalva ar tonas tinka man. Aš džiaugiuosi, kad meistrė Rasa rūpinasi mano plaukais!