Tūkstantis ačiū studijai MENAI GROŽIUI, o būtent nuostabiai stilistei Rasai už profesionalumą ir žinoma gautą rezultatą, dažymas ir kirpimas 100% atitiko lūkesčius. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Rasa Čepaitienė
Ilona•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aš labai patenkinta apsilankiusi pas Jus. Man viskas patiko: aplinka, priėmimas, rezultatas. Žinau, kad lankysiuosi ir ateityje. Ačiū Jums ir sėkmės.
Dalia•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Man labai patiko kaip padare balayage,tai netgi virsijo mano lukescius
Gita•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Savininke ir meistre Rasa ypatingo svetingumo zmogus. Sutikimas tobulas, aplinka labai draugiska. Labai kruopsti ir rezultatas puikus. As tikrai dar grisiu ir rekomenduociau kitiem.