Niekam nerekomenduociau, nes maza to kad laukti ne man vienai teko apie valanda kol priims, plaukus vietoj atspalvio suteikimo nudaze peroksidu, plaukai tapo geltoni kaip visciuko, rezultatas visiskai neatitiko tai ko prasiau. Gyvenime nesijauciau sitaip kirpykloje, kaip bandomasis triusis. Apeisiu si salona kilometro spinduliu!
Anonimas•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Justina•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai ir faina meistre :)
Anonimas•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuoširdžiai galiu teigti, kad pasirinkti šią kirpyklą ir kirpėją Rasą - geriausias padarytas sprendimas. Kirpėja puikiai išmano savo darbą, yra begalo kruopšti bei maloni, visada patars ir padės išsirinkti tinkamiausią kirpimą. Didžiausios rekomendacijos! 🌺