Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
5610 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puikus kirpimas
Super
Atvykus apsikirpti sutartu laiku, kirpėjas neatėjo į darbo vietą, likau stovėti už durų. Net nebuvo atsiliepta į skambučius. Vestuvių dieną buvau paliktas likimui. Būkite atsargūs! Visiškas personalo neatsakingumas... Gaila, kad buvau apgautas...
Puikus aptarvavimas
Puikus kirpimas jaukioje aplinkoje, jei tenka ir laukti - vaišina kava. Geresnes vietos Kaune nemačiau.