Atvykus apsikirpti sutartu laiku, kirpėjas neatėjo į darbo vietą, likau stovėti už durų. Net nebuvo atsiliepta į skambučius. Vestuvių dieną buvau paliktas likimui. Būkite atsargūs! Visiškas personalo neatsakingumas... Gaila, kad buvau apgautas...
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus aptarvavimas
Martynas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus kirpimas jaukioje aplinkoje, jei tenka ir laukti - vaišina kava. Geresnes vietos Kaune nemačiau.