Pasidalink savo patirtimi čia.
Tai padės kitiems žmonėms apsispręsti, kur ir kokiai paslaugai apsilankyti.
Deividas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo itin gerai
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Excellent service
Mindaugas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Edgaras negalėjo apkirpti, turėjo klientą. Gražiai atsiprašė ir apkirpo jo kolega. Tiesa po 20min laukimo. O ar tai blogai ar nieko tokio spręskit patys.