Maloniai pasitiko seanso pradžioje, neieškojo žodžio kišenėje, pirmąją kirpimo dalį daug pasikalbėjome, viskuo domėjosi, pasakojo apie plaukų priežiūros priemones, jų ženklųs, firmas, įvairiais istorijas. Šiek tiek iš tiesų prapletė pasaulėžiūrą. Prašiau ekspermentuoti, įsileisti į fantaziją, daryti kas tik šauna į galvą, tik nesiimti nieko labai drastiško. Gavosi puikus efektas, puikiai suformuota šukuosena, buvau patenkintas rezultatu ir salono kokybe. Maloniai apsilankysiu dar sykį. Ačiū :)