Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
5610 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puikiai
Vidutinio lygio salonas,turint omeny interjera,o kirpejas geras,apkirpo labai graziai
Nors Nuri apkirpo mane per pusvalandi, ir baige gerokai anksciau, taciau galvos isplauti nei pries nei po nepasiule. Ar aš turejau pats prašyti?
Aplinka jauki, staffas malonus, Vilius - labai profesonalus meistrus, visada labai gerai apkerpa.
Labai gera atmosfera, rekomenduoju Marka ;)