Labai Labai rekomenduoju! mano favorite! Meistrė labai maloni, šilta, atkreipia dėmesį į visus norus. Įprastai turiu problemą su nagų kampučių atšokinėjimu, tačiau Odeta taip atsakingai kiekvieną kamputį apžiūri, kad nuo pirmojo apsilankymo, daugiau kampai nelūžinėjo. Ir priėmimas ir manikiūro kokybė labai gera!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Fausta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gabrielė labai maloni kruopščiai atlieka savo darbą, labai patiko , rezultatas-puiki kokybė
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Virginija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manikūras pas meistrę Gretą- tobulas. Išvaikštau mėnesį, laikosi puikiai!