Pedikiūras buvo atliekamas skaudžiai, liko nemažai žaizdelių prie odelių, kur buvo tvarkoma, įprastai taip nebūna man. Overall, meistrė maloni, tik reiktų dar pasimokyti manau.
Paslaugą atliko Odeta•Pedikiūras
Justė•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas turi puikiai, labai gražiai padarytas dizainas:)
Paslaugą atliko Aistė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabrielė•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki miela vieta, buvau pavaišinta kava ir saldėsiais.