Labai maloni ir profesionali meistrė Ana, rekomenduoju.
Antakių korekcija siūlu
Jevgenija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopšti meistrė, atidžiai dirbo savo darbą, pradėjus lakuoti man neptiko pasirinkta splava- meistrė be jokių atkalbinėjimų ją pakeitė į mano pasirinktą. Labai maloni ir dėmesinga dministratorė. Deja, keli nagų kampučiai atšoko jau po dienos- galbūt netiko parinkta bazė geliniam manikiūrui:(
Paslaugą atliko Aistė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ruta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Respect Hanna,rekomenduoju👍👍
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Irina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus servisas, puiki meistre ir tobulas manikiuras. Aciu!🤍
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Nikoleta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pas Hanna lankausi antra karta, patinka jos demesingumas ir atvirumas dizainams