Superinis meistras Dmitrijus, visada žinai kad bus puikus rezultatas!
Plaukų dažymas
Elena•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Dimitrijų važinėju iš Žemaitijos. Pažįstu jau senai, tačiau dėl gyvenamosios vietos pasikeitimo kurį laiką mūsų keliai buvo išsiskyrę. Tačiau niekada neteko surasti profesionalesnio meistro, kuris taip puikiai pasirūpintų mano plaukais (blondinė, dažau sruogelėmis) todėl važinėju pas jį į Vilnių. Man jo darbas yra tobulas, pats jis malonus ir svetingas. Kiekvienas vizitas vertas nuvažiuotų kilometrų, nes rezultatas, jau tikrai žinau, niekada nenuvilia ir nenuvils ❤️