Nerekomenduoju Dmitrijaus moteriškam kirpimui. Sluoksniai gavosi gabalais, kirpčiukai netinka prie veido formos. Kadangi salone sugarbonojo plaukus ir sustilizavo kirpčiukus negalėjau iki galo įvertinti kirpimo. Galbūt turi mažai patirties kerpant moteris.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super
Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko, nuo atėjimo į saloną. Jauki aplinka, puikus meistras su šypsena, malonus aptarnavimas ir visas dėmesys klientui, kruopščiai atliktas darbas. Nors buvau pirmą kartą,paliko labai gerą įspūdį, tikrai sugrįšiu! 👌😊
Plaukų dažymas
Migle•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada lankysiuos tik pas Dmitriju, nes jis malonus, dėmesingas žino ka daro, visada pataria kaip ka geriau daryti 👍💇♀️