Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
845 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puikiai!
Rodyti salono atsakymą...
Laba maloni, profesionali :) sulaukiau patarimu. Aciu uz puiku laika ir paslauga! :)
Meistrė nedezinfekavo ranku (dėl irankiu nemačiau tai nežinau), odeles tvarke skausmingai (kentėti galima bet nemalonu) Daugiau viskas gerai
Likau labai patenkinta Gretos darbu, nagučiai atrodo nuostabiai. Ji labai kruopšti, dėmesinga, maloni, atsižvelgia į kliento norus, tikrai rekomenduoju:)
Manikiūras su geliniu lakavimu tiko ir patiko. Meistrė Greta maloni ir kruopšti.
96
1
96
97
98
127
98