Laba maloni, profesionali :) sulaukiau patarimu. Aciu uz puiku laika ir paslauga! :)
Jolita•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė nedezinfekavo ranku (dėl irankiu nemačiau tai nežinau), odeles tvarke skausmingai (kentėti galima bet nemalonu) Daugiau viskas gerai
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau labai patenkinta Gretos darbu, nagučiai atrodo nuostabiai. Ji labai kruopšti, dėmesinga, maloni, atsižvelgia į kliento norus, tikrai rekomenduoju:)
Rasa•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras su geliniu lakavimu tiko ir patiko. Meistrė Greta maloni ir kruopšti.