Nepaisant profesionalumo savo srityje, Ieva labai malonus ir šiltas žmogus. Pilnai pateisino rezultatų lūkesčius. Nei vienos neigiamos minties!
Ačiū ir iki pasimatymo!😊
Indrė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tokia kruopšti meistrė! Manikiūras atliktas tobulai!
Dovilė•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu patenkinta, Simona puiki meistrė, labai malonus žmogus! 🌸😊