Esu iš tų žmonių kurie tikrai lb kritiškai vertina kirpėjus, tačiau Olga puikiai suprato ko noriu ir padarė viską puikiai. Pagaliau radau kirpėją kuri girdi klientą, o ne daro kaip gražu jai. Ačiū. Ji visad puikiai apkirpdavo mano sūnų, dabar ir aš lankysiuos :) Smagu kai specialistas ir darbą išmano ir klientą girdi.