Visada grįžtame pas tetą kirpėją (Violetą), kaip sūnelis sako. Tinka, patinka, rekomenduojame 💇♂️✨️
Paslaugą atliko Violeta•Vaikų kirpimas
Indrė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gražiai pakirpo, dėkoju, kruopšti ir dėmesinga meistrė
Paslaugą atliko Violeta•Vaikų kirpimas
Milana•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Noriu nuoširdžiai padėkoti plaukų meistrei Barbara. Nepriekaištingai gražiai apkirpo sūnų, dar niekada neturėjom tokio dailaus kirpimo, bei tokio malonaus bendravimo tiek su vaiku tiek su manimi❤️ Didžiausios rekomendacijos!!!
Paslaugą atliko Barbara•Vaikų kirpimas
Jelena•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! 🙂 Maloniai, greitai ir kokybiškai!