Olga puikiai atlieka savo darbà. Maloniai bendrauja tiek su vaikais, tiek su tėvais. Dirba ramiai, kruopščiai. Patinka tvarka salone, jauku jame palaukti.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Renata•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Piuiki kirpykla, malonus personalas, rekomenduoju
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Julija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Mažasis klientas liko labai patenkintas❤
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Julija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai. Būtinai grįšiu.
Paslaugą atliko Olga •Kirpimas ir plaukų priežiūra