Dreba rankos, buvo kirpimas su galvos plovimo, deja neplove.
Vyriškas kirpimas
Petras•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likome begalo patenkintos! Pirmasis gyvenime kirpimas įvyko kaip terapija, malonus kirpėjos bendravimas, švelnūs judesiai žirklėmis dukrytės liko visiškai nepastebėti! Labai gražiai atliktas kirpimas, išėjome su tobula šukuosena. Nuoširdžiai rekomenduojame meistrę Olgą, labai ačiū!❤️
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Marija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpimas atliktas gerai.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Kristina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja Olga, profesionalė, puikiai išmano savo darbą, esu labai patenkinta suteikta paslauga.
Paslaugą atliko Olga •Kirpimas ir plaukų priežiūra
Eglė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai apkirpo vaikus :) ačiū! Viskas puikiai, rekomenduojame! 🌷