Evelina - puiki meistrė, labai gerai išpildžiusi lūkesčius dėl kirpimo bei davusi naudingų įžvalgų ir patarimų dėl plaukų priežiūros. Labai malonus apsilankymas, būtinai sugrįšiu!
Paslaugą atliko Evelina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aistė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas super!
Paslaugą atliko Elena•Moterų visų plaukų dažymas
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju!!!
Paslaugą atliko Eva•Moterų visų plaukų dažymas
Jurgita•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super!
Paslaugą atliko Elena•Vaikų kirpimas
Smiltė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpausi pas Evą,labai maloni ir profesionali kirpėja,likau labai patenkinta.Maloniai pabendravome,mielai rekomenduočiau savo draugėms ir kolegėms.