Labai dėmėsinga specialistė ir labai malonus žmogus :)
Paslaugą atliko Elena•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Agne•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabus aptarnavimas ir puikus Meistrės Evelinos darbas, plaukų būklė po kiekvieno apsilankymo vis gerėja. Esu labai patenkinta ir tikrai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Evelina•Moterų plaukų šaknų dažymas
Erika•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gera meistrė :) Būtinai sugrįšiu!
Paslaugą atliko Eva•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Ana•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rezultatas visada džiugina!
Paslaugą atliko Evelina•
Moterų visų plaukų dažymasRodyti viską...
Kristina•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada nuostabu!
Paslaugą atliko Elena•Kirpimas ir plaukų priežiūra