Eva iš pusės žodžio suprato ko aš noriu, labai rūpestingai ir kruopščiai nudažė mano plaukus. Tai buvo mano pirmas plaukų dažymas, todėl jaudinausi, bet esu 100proc patenkinta rezultatu!
Draugai giria, o aš dalinu Evos kontaktus :))
Paslaugą atliko Eva•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Anastasija•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puiki kirpėja,malonus bendravimas
Paslaugą atliko Evelina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Smagu.
Paslaugą atliko Eva•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpo, aplinka jauki, kolektyvas draugiskas
Paslaugą atliko Evelina•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir profesionali meistrė! Ačiū, džiugina rezultatas.