Gražiai ir gerai atliktas darbas. Labai dėmesinga. Ačiū!
Indre•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė maloni, bet salonas neatitinka realybės.Nejauku.Ant kėdės buvo numestos netvarkingai asmeniniai daiktai,pedikiūras atliktas neblogai, bet abu kojos pirštu oda ipjautos freiza, nulakuoti pirštai ne itin sėkmingai. Galimai meistrė jaudinosi.