Дуже сподобалась майстер Аліна. Знає свою справу. Швидко, а головне якісно робить манікюр. Все, я ваш клієнт)))
Iren•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manikiūras tikrai gerai atliktas,tik lakavimas... Po 3-4 dienų ant kelių nagų matosi,kad gelis atsokinėja. Ką siūlote tokioj situacijoje?
Dovilė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir kruopšti meistrė, gerai padarė pedikiūrą. Rekomenduoju
Agnė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Atmosfera salone nejauki, jokios muzikos – tik statybų darbai pašonėj. Darbuotoja nukarpė nagų odeles iki kraujo ir toliau acetonu valė pirštus. Nuo skausmo apsiverkiau, nepasiūlė net vandens. Nagų šonuose žaizdos, skausmą juntu iki šiol.
Brigita•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Aistei už puikiai atliktą blakstienų priauginimą! Mėgaujuosi atostogomis be rūpesčių. Labai tinkamai parinktos blakstienos! 🤩