Smilga Beauty Lab

4,8
111 atsiliepimai
Vilniaus g. 10, Vilnius, 01119
Atidaryta rytoj : 08:00 - 15:00
Ne piko nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
111 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Ačiū už puikų darbą
Viskas super
Maloni ir kruopšti meistrė!
Ačiū puikioms meistrėms už greitą, bet labai kruopštų ir kokybišką darbą
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Indrė
Vizažo meistrė
4.8
32 atsiliepimai

Apie

Smilga - Indrė Sinkevičiūtė, „Smilga Beauty Lab“ įkūrėja, tarptautinė vizažistė ir makiažo trenerė „Tu esi graži tokia, kokia esi. Makiažu pabrėžk savo grožį, bet neužgošk. Nes tobula tai, kas tikra“ Mano kelias į grožio industriją prasidėjo 2009m. nuo grožio vakarų merginoms organizavimo. Vėliau vedžiau profesionalius makiažo kursus, o supratusi, kad savo patirtimi ir meile vizažistės darbui noriu dalintis su dar didesne auditorija, įkūriau grožio „laboratoriją“ SMILGA BEAUTY LAB. Šiuo metu veikla užsiemu netik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šis darbas man suteikė galimybę darbuotis tokiose šalyse, kaip: Anglija, Airija, Norvegija, Danija bei Jungtinės Amerikos Valstijos Mano aistra šiame darbe – profesionalus makiažas. Man tai – tapyba, žaidimas su spalvomis ir tekstūra. Tai – jausmas, atsidavimas nuo... iki. Kruopščiai, iš visos širdies. Projektai kuriuose dalyvavau: - Grimas laidos vedėjams TV3 „Humoro grandų šou“ - Grimas laidos vedėjams TV3 „Romeo ir Džiuljeta“ - „Stiliaus“ žurnalo viršelio grimas - „TV antena“ žurnalo viršelio grimas - „Mis Lietuva 2013“ projekto dalyvių makiažai žurnalui „Stilius“ - Fotosesijos dalyvių grimas žurnalui „Virtuvės mitų griovėjai“ - Žurnalo „Ieva“ viršelio grimas - „SBA baldų“ reklaminės fotosesijos grimas - Grupinis.lt reklaminės fotosesijos grimas - Grimas „Lietuvos balso“ reporteriams ir vedėjams - Grimas TV3 kalėdinės dainos filmavimui - Pagrindinė grimuotoja TV3 laidoje „Vira’las“ - Makiažai žurnaluose "Cosmopolitan", "L'officiel","Ieva" „Panelė“, „Laima“, „Vestuvės“ - Pagrindinė grimo dailininkė filme "Kunigo naudą velniai gaudo" - Grimas "Labas" reklamoje - Asmeninių, modelių fotosesijų grimas, makiažai šventėms ir renginiams, nuotakoms

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija
Ieva
Vizažistė

Paslaugos

Veidas
Bet

Paslaugos

Veidas
Plaukai
ŠR
Šarūnė
5.0
17 atsiliepimai

Paslaugos

Nagai
Veidas

Apie saloną

Smilga Beauty Lab
Vilniaus g. 10
01119 Vilnius

,,Smilgos” prekinis ženklas kartu su jo įkūrėja vizažiste Indre Sinkevičiūte priešakyje, dienos šviesą išvydo 2012 metais. Jau tuomet mergina teikė makiažo paslaugas ir organizavo makiažo kursus. Po metų buvo atidarytas pirmas nedidelis ,,Smilgos“ makiažo dirbtuvių kabinetukas. Jis buvo jaukus ir to užteko, pirmus metus skaičiuojančiam prekiniam ženklui. Tuomet prie nedidelės komandos prisijungė dar viena profesionali vizažistė. Atsiradus vis didesniam klientų poreikiui, 2014 metais buvo atidaryta kur kas didesnė grožio laboratorija, kurioje veikia ,,Smilgos“ akademija ir teikiamos įvairios grožio paslaugos. Merginos ir moterys čia gali ne tik išmokti įvairių grožio, vizažo paslapčių, bet ir atsidurti profesionalų rankose, kurie leis atsipalaiduoti ir mėgautis teikiama paslauga. Šiandien čia dirba net 18 savo srities meistrų: kosmetologė, plaukų stilistas, vizažistės, manikūro meistrė. Per penkerius gyvavimo metus ,,Smilga“ aplankė ne vieną užsienio šalį: Jungtines Amerikos Valstijas, Angliją, Airiją, Daniją, Novergiją, o ateitiems planams yra parengusi ne vieną malonią staigmeną visoms, neabejingoms grožiui!

,,Smilga“ - tai pirmoji lietuvių visažistės Indrės Sinkevičiūtės sukurta profesionali dekoratyvinė kosmetika. Kosmetikos linija skirta visoms moteriškos lyties atstovėms, svajojančioms apie nepriekaištingą makiažą! Kosmetika pagaminta Kanadoje, pasitelkiant aukščiausio lygio technologijas bei nebandyta su gyvūnais. Tam, kad makiažas atrodytų dar tobuliau, o jį atlikti būtų paprasčiau, taip pat sukūrėme makiažo šepetėlius, kurių dėka naudojama kosmetikos priemonė pasidengia itin kruopščiai ir taupiai. Profesionalūs šepetėliai savo patogumu ir paprastumu naudoti nepaliks abejingų, o kas gali būti geriau už vokišką kokybę ir visažistės prisilietimą? Šioje parduotuvėje taip pat rasite stilingų drabužių, skirtų visoms makiažo mylėtojoms. Sukurta ir pagaminta su meile.

Pastaba. Nepranešus apie atšauktą vizitą, jis bus apmokestinamas sekančio vizito metu.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0015:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Salono apdovanojimai
Top Rated 2018

Makiažo studijos netoliese