Solo Tu

5,0
488 atsiliepimai
Verkių g. 31 С, Vilnius (Ogmios miestas, Outlet Park, Laisvalaikio terasa, C1 įėjimas), 09108
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
488 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Elena, demesinga, išmananti savo darbą, kvalifikuota savo srities specelistė❤️!!
Labai patinka minti dviratį klausant geros muzikos, laikas prabėga nepastebimai, savijauta po treniruotės puiki, ačiū❤️
Puikus būdas atsipalaiduoti, greitai surastos probleminės vietos ir patarta kaip jas mažinti savarankiškai. Labai malonus aptarnavimas!
Viršijo lūkesčius, malonus personalas, skiriamas individualus dėmesys. Rekomenduoju
Šiame salone buvau pirmą kartą, tačiau mane nustebino pirmiausia švara. Pasitiko su šypsena. Kadangi vandens procedūra su dviračiu Dariau pirmą kartą buvo viskas išsiaiškinta, tik muzika dingo procedūros metu, bet čia smulkmena. Masažas metu pirmą kartą buvo issiklausinejama kurios vietos jautrios ir skaudžios. Po masažo gavau ir keletą patarimų dėl savo sveikatos. Po visų procedūrų net gavau puodelį arbatos
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

DB
Daiva

Paslaugos

Masažas
A
Aušrinė

Paslaugos

Masažas
Elena
Masažo terapeutė
5.0
57 atsiliepimai

Apie

Jaučiuosi laiminga, galėdama padėti jaustis geriau! Jeigu jaučiatės fiziškai pavargę, emociškai išsekę, ar tiesiog Jūsų kūnui reikia pagalbos, ar prisilietimo, kuris “nuneštų” į trumpą atostogų akimirką. O gal norisi patobulinti kūno linijas? Mielai kviečiu apsilankyti ir išbandyti kokius stebuklus daro rankų prisilietimo terapija. Individualus įsiklausymas į problemas ir kiekviena teisingai parinkta masažo technika man padeda prisidėti prie to, kad klientas jaustųsi gerai. Turiu 15 metų patirtį, esu įgyjusi medicininį išsilavinimą. Licenzijuota masažuotoja pagal “Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros tarnybos“ veiklą: spaudo Nr MS003213 Įgytos žinios ir patirtys: "Pacientų, turinčių limfotakos sutrikimų ir sergančių onkologinėmis ligomis, limfodrenažinis masažas" Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras; Lietuva 2020 "Trigeriniai taškai. Klinikiniai ypatumai ir metodikos" Mobilusis masažas, Lietuva 2019 "Tajų pėdų masažas" TTC Spa School, Massage School in Chiang Mai,Thailand; 2019 "Jungiamojo audinio klinikiniai ypatumai ir technikos " Mobilusis masažas, Lietuva 2019 „Raindrop” masažo technikos mokymai su DR. Donato Manniello Young living essential oil, Lietuva 2019 "Neščiųjų masažas" Aromatherapy associates, London 2016 "Nugaros sportinis masažas" Masažo meistriškumo mokykla; Lietuva 2011 Международная Школа СПА Spaschool international, Maskva: "Tajų tradicinis masažas" 2009; "Individualios procedūros pirtims" 2009; "Pirties specialistas II" 2007; "Pirties specialistas, Hamamo procedūros I" 2008.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Elena

Profesionalus11
Aukštos kvalifikacijos7
Išmanantis darbą5
Išskirtinis5
Hydrobike
5.0
79 atsiliepimai

Apie

Vanduo, dviratis, hidromasažas, ozono, spalvų terapija bei muzika - tai viskas, ko reikia Jūsų kūnui ir gerai savijautai!

Paslaugos

Veidas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Hydrobike

Malonus6
Hydrobike
5.0
92 atsiliepimai

Apie

Vanduo, dviratis, hidromasažas, ozono, spalvų terapija bei muzika - tai viskas, ko reikia Jūsų kūnui ir gerai savijautai!

Paslaugos

Veidas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Hydrobike

Rūpestingas6
Išmanantis darbą5
Ieva
Masažuotoja - kineziterapeutė
5.0
28 atsiliepimai

Apie

Esu kineziterapeutė-masažuotoja. Domėjimasis būdais, kuriais galima žmogui padėti esant fiziniam skausmui ar susirgus, mane nuvedė į kineziterapijos studijas. Čia praeitas klasikinio masažo kursas padėjo pagrindus tolimesnei veiklai, susijusiai su masažu. Baigiau limfodrenažinio, Rolling, miofascijinių trigerinių taškų atpalaidavimo, segmentinio-refleksogeninio, sportinio, giliųjų audinių, anticeliulitinio, medaus ir kt. masažo mokymus. Taip pat esu masažo profesijos mokytoja ir savo patirtimi ir žiniomis dalinuosi su masažo specialybės mokiniais. Dirbant masažuotoja didžiausia vertybė man – kliento šypsena ir geresnė fizinė bei emocinė savijauta. Kviečiu užsukti ir pajusti prisilietimo galią.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ieva

Profesionalus5
Regina
Masažuotoja
5.0
21 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Giedrė
Masažuotoja
5.0
56 atsiliepimai

Apie

Esu veido ir kūno priežiūros procedūrų specialistė, masažuotoja, masažo profesijos mokytoja. Atlieku klasikinį, prancūzišką ir japonišką terapinį (geriau žinomą Kobido vardu) veido masažus. Masažo metu taikau klasikinės masažo sistemos, giliųjų audinių, miofascialinių trigerinių taškų bei kitas kūno masažo technikas. Domiuosi rytų filosofija ir medicina, šiuo metu studijuoju kinų filosofiją ir mediciną Ispanijos „Neijing“ mokyklos filiale Vilniuje. Masažas man yra terapija, meditacija, improvizacija. Masažo procedūra gerina sveikatą, atstato darbingumą, fizines ir psichines žmogaus jėgas. Tai per tūkstančius metų išbandyta ir šiandien kiekvienam prieinama TERAPIJOS priemonė. Gydanti prisilietimo galia slypi ne tiek masažuotojo rankose, kiek pačiame žmogaus organizme. Žmogaus organizmas turi prigimtinę savybę nuolat atsinaujinti, atsistatyti, gyti... Masažas sužadina šiuos procesus. Todėl masažuotojui reikia ne tik žinių, bet ir dėmesio sutelkimo bei pajautimo. Taigi, masažas yra MEDITACIJA, kurios metu išmanančios rankos ras ir atpalaiduos didžiausių įtampų bei sąstovio taškus. Žmogaus kūnas yra jo fizinės ir psichinės būsenos atspindys. Kiekvienas – unikalus ir nuolat besikeičiantis, todėl ir kiekvienas masažas yra improvizacija, vis kitoks, tinkamas būtent tai dienai, būtent tam žmogui. Masažo metu pailsėję ir stresą bei įtampą paleidę klientai yra svarbiausias mano veiklos įvertinimas bei paskatinimas toliau gilintis į prisilietimo galią padėti žmogui jaustis geriau.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Giedrė

Išmanantis darbą6
Inesa
Masažuotoja
5.0
16 atsiliepimai

Apie

Masažas- tai būdas padėti žmogui pasijausti geriau, palengvinti nuovargį, skausmus, sumažinti stresą ir įtampą. Buvimas masažo terapeute yra ne tik mano darbas, bet ir mylimas hobis, dėl to stengiuosi nuolat tobulėti ir gilinti turimas žinias, kad suteikčiau kuo kokybiškesnes paslaugas ir pagerinčiau klientų sveikatą bei savijautą. Tiesiog leiskite Jums padėti pasijusti geriau - kviečiu išbandyti rankų galią.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Patogumai

Bendri
Oro kondincionierius
Liftas
Produktai
Natūralūs ingredientai
Internetas
Nemokamas WiFi
Prieinamumas
Pritaikyta neįgaliesiems
Mokėjimo būdai
Grynieji pinigai
Kreditinės kortelės
Debetinės kortelės

Apie saloną

Solo Tu
09108 Verkių g. 31 С, Vilnius (Ogmios miestas, Outlet Park, Laisvalaikio terasa, C1 įėjimas)

Solo Tu - taupantiems laiką, jaučiantiems diskomfortą dėl kūno linijų, trokštantiems privatumo:
-individualios terapinės mankštos vandenyje;
-įvairūs kūną stiprinantys, modeliuojantys ar atpalaiduojantys masažai bei procedūros;
-svorio metimo programos.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Thalion
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022Top Rated 2021

Grožio salonai netoliese