Verkių g. 31 С, Vilnius, Ogmios miestas, Outlet Park, Laisvalaikio terasa, C1 įėjimas, 09108
Atidaryta rytoj : 09:00 - 20:00
Ne piko nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
275 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Esu išbandžiusi įvairios trukmės masažus, bet favoritas yra 90 min. Super!
Ačiū labai patiko.
Labai geras išradimas tas vandens dviratis! Labai patiko!
Apsipalaidavau, o veidas po masažo švyti! Ko daugiau reikia? Viskas labai patiko😊
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Hydrobike
5.0
49 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Hydrobike
5.0
40 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Elena
Masažo terapeutė
5.0
46 atsiliepimai

Apie

Jaučiuosi laiminga, galėdama padėti jaustis geriau! Jeigu jaučiatės fiziškai pavargę, emociškai išsekę, ar tiesiog Jūsų kūnui reikia pagalbos, ar prisilietimo, kuris “nuneštų” į trumpą atostogų akimirką. O gal norisi patobulinti kūno linijas? Mielai kviečiu apsilankyti ir išbandyti kokius stebuklus daro rankų prisilietimo terapija. Individualus įsiklausymas į problemas ir kiekviena teisingai parinkta masažo technika man padeda prisidėti prie to, kad klientas jaustųsi gerai. Turiu 15 metų patirtį, esu įgyjusi medicininį išsilavinimą. Licenzijuota masažuotoja pagal “Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros tarnybos“ veiklą: spaudo Nr MS003213 Įgytos žinios ir patirtys: "Pacientų, turinčių limfotakos sutrikimų ir sergančių onkologinėmis ligomis, limfodrenažinis masažas" Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras; Lietuva 2020 "Trigeriniai taškai. Klinikiniai ypatumai ir metodikos" Mobilusis masažas, Lietuva 2019 "Tajų pėdų masažas" TTC Spa School, Massage School in Chiang Mai,Thailand; 2019 "Jungiamojo audinio klinikiniai ypatumai ir technikos " Mobilusis masažas, Lietuva 2019 „Raindrop” masažo technikos mokymai su DR. Donato Manniello Young living essential oil, Lietuva 2019 "Neščiųjų masažas" Aromatherapy associates, London 2016 "Nugaros sportinis masažas" Masažo meistriškumo mokykla; Lietuva 2011 Международная Школа СПА Spaschool international, Maskva: "Tajų tradicinis masažas" 2009; "Individualios procedūros pirtims" 2009; "Pirties specialistas II" 2007; "Pirties specialistas, Hamamo procedūros I" 2008.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Elena

Profesionalus7
Išskirtinis5
Ingrida
Masažuotoja - kosmetikė
5.0
58 atsiliepimai

Apie

Esu 10 metų patirtį turinti masažuotoja - kosmetikė. Išmanau skirtingas masažo technikas, kurias pritaikau kiekvienam klientui individualiai, pagal poreikį. Taip pat esu baigusi ajurvedinių masažų mokslą. Turiu patirties dirbant su onkologiniais ligoniais. Labai mėgstu veido masažus. Čia taip pat naudoju skirtingus masažo būdus - klasikinį, taškinį, limfodrenažinį, ajurvedinį ar chiromasažą. Veido masažas dažnai nėra skirtas tik grožiui, veido srityje yra labai daug įvairių aktyvių taškų, veikiant juos, galima efektyviai pagerinti veido odos būklę. Be to, veido, kaklo ir dekoltė zonos masažas turi stiprų atpalaiduojantį poveikį visam kūnui. Man patinka dirbti savo darbą, jį myliu ir branginu kaip ir savo klientus, nes matau kokie jie laimingi ir patenkinti lieka po mano procedūrų:) Ingrida

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ingrida

Profesionalus5
Brigita
Masažuotoja - kineziterapeutė
5.0
15 atsiliepimai

Apie

Sveiki, mano vardas Brigita. 2017 m. įgyjau kineziterapijos bakalauro diplomą ir masažuotojo spaudą. Dar studijuodama praktiką atlikau Graikijoje, 5* Spa viešbutyje. Šiuo metu dirbu masažuotoja ir kineziterapeutė su negalią turinčiais žmonėmis. Nuolat buvau šių dviejų profesijų apsuptyje. Kineziterapijos studijos padėjo pamatyti ir suvokti žmogaus kūną plačiau. Kad tapsiu masažuotoja žinojau nuo 5-os klasės, vis ką nors pamasažuodavau, pamaigydavau, tai man teikė džiaugsmo:) Ir vėliau žinojau, kad noriu būti masažuotoja, nes gera padėti žmonėms išpręsti jų problemas, pagelbėti jiems pasijausti geriau. Šios dvi profesijos labai papildo viena kitą. Vedant mankštas jaučiu, kur klientui masažuoti, kad atsipalaiduotų per didelė įtampa, kuri varžo judesius, o kai masažuoju, galiu patarti, ką pratemti, kokius pratimus geriau atlikti, kad būtų suteiktas kompleksiškas gydymas. Labiausiai mane, kaip masažuotoją, žavi Japoniškas taškinis masažas, nes pritaikius jį savo praktikoje, gaudavau efektyviausią rezultatą sprendžiant sprando, nugaros problemas. Tačiau kitos technikos : chiromasažas, limfodrenažas padeda išpręsti ne vien fizines problemas, bet ir nuramina emociškai. Masažas man - gydomoji priemonė ir kūnui ir sielai. Esu pasiruošusi Jums padėti!

Paslaugos

Kūnas
Masažas
Giedrė
Masažuotoja
5.0
28 atsiliepimai

Apie

Esu veido ir kūno priežiūros procedūrų specialistė, masažuotoja, masažo profesijos mokytoja. Atlieku klasikinį, prancūzišką ir japonišką terapinį (geriau žinomą Kobido vardu) veido masažus. Masažo metu taikau klasikinės masažo sistemos, giliųjų audinių, miofascialinių trigerinių taškų bei kitas kūno masažo technikas. Domiuosi rytų filosofija ir medicina, šiuo metu studijuoju kinų filosofiją ir mediciną Ispanijos „Neijing“ mokyklos filiale Vilniuje. Masažas man yra terapija, meditacija, improvizacija. Masažo procedūra gerina sveikatą, atstato darbingumą, fizines ir psichines žmogaus jėgas. Tai per tūkstančius metų išbandyta ir šiandien kiekvienam prieinama TERAPIJOS priemonė. Gydanti prisilietimo galia slypi ne tiek masažuotojo rankose, kiek pačiame žmogaus organizme. Žmogaus organizmas turi prigimtinę savybę nuolat atsinaujinti, atsistatyti, gyti... Masažas sužadina šiuos procesus. Todėl masažuotojui reikia ne tik žinių, bet ir dėmesio sutelkimo bei pajautimo. Taigi, masažas yra MEDITACIJA, kurios metu išmanančios rankos ras ir atpalaiduos didžiausių įtampų bei sąstovio taškus. Žmogaus kūnas yra jo fizinės ir psichinės būsenos atspindys. Kiekvienas – unikalus ir nuolat besikeičiantis, todėl ir kiekvienas masažas yra improvizacija, vis kitoks, tinkamas būtent tai dienai, būtent tam žmogui. Masažo metu pailsėję ir stresą bei įtampą paleidę klientai yra svarbiausias mano veiklos įvertinimas bei paskatinimas toliau gilintis į prisilietimo galią padėti žmogui jaustis geriau.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
I
Ieva

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Patogumai

Bendri
Oro kondincionierius
Liftas
Produktai
Natūralūs ingredientai
Internetas
Nemokamas WiFi
Prieinamumas
Pritaikyta neįgaliesiems
Mokėjimo būdai
Grynieji pinigai
Kreditinės kortelės
Debetinės kortelės

Apie saloną

Solo Tu
Verkių g. 31 С, Vilnius
09108 Ogmios miestas, Outlet Park, Laisvalaikio terasa, C1 įėjimas

Solo Tu - taupantiems laiką, jaučiantiems diskomfortą dėl kūno linijų, trokštantiems privatumo:
-individualios terapinės mankštos vandenyje;
-įvairūs kūną stiprinantys, modeliuojantys ar atpalaiduojantys masažai bei procedūros;
-svorio metimo programos.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese