Solo Tu

5,0
709 atsiliepimai
Verkių g. 31 С, Vilnius (Ogmios miestas, Outlet Park, Laisvalaikio terasa, C1 įėjimas), 09108
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 16:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
709 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puiki ir švari aplinka, iškart pasineriu į ramybės būseną tik atvykusi. Personalas malonus, svetingas. Masažistė Rasa puikiai išmano savo darbą, jaučia puikiai masažuojamą kūną. Visuomet sugrįžtu!
Ačiū Olgai už stebuklingą kobido masažą!
Puikus masažas ir pats salonas. Rekomenduoju.
Buvo nuostabi patirtis. Aptarnavima stikrai labai aukšto lygio, pragalvotos smulkmenos. O pati procedūra - sportas be gausaus prakaito, bet su rezultatu. Rekomenduoju.
Lankausi nėščiųjų masažui pas Reginą ir Ievą. Abi nuostabios meistrės. Neturiu jokių skausmų, nes labai gerai išmasažuoja. Ačiū!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Vanduo, dviratis, hidromasažas, ozono, spalvų terapija bei muzika - tai viskas, ko reikia Jūsų kūnui ir gerai savijautai!

Paslaugos

Veidas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Hydrobike

Išmanantis darbą8
Malonus7
Dėmesingas7
Rūpestingas6

Apie

Esu veido ir kūno priežiūros procedūrų specialistė, masažuotoja, masažo profesijos mokytoja. Atlieku klasikinį, prancūzišką ir japonišką terapinį (geriau žinomą Kobido vardu) veido masažus. Masažo metu taikau klasikinės masažo sistemos, giliųjų audinių, miofascialinių trigerinių taškų bei kitas kūno masažo technikas. Domiuosi rytų filosofija ir medicina, šiuo metu studijuoju kinų filosofiją ir mediciną Ispanijos „Neijing“ mokyklos filiale Vilniuje. Masažas man yra terapija, meditacija, improvizacija. Masažo procedūra gerina sveikatą, atstato darbingumą, fizines ir psichines žmogaus jėgas. Tai per tūkstančius metų išbandyta ir šiandien kiekvienam prieinama TERAPIJOS priemonė. Gydanti prisilietimo galia slypi ne tiek masažuotojo rankose, kiek pačiame žmogaus organizme. Žmogaus organizmas turi prigimtinę savybę nuolat atsinaujinti, atsistatyti, gyti... Masažas sužadina šiuos procesus. Todėl masažuotojui reikia ne tik žinių, bet ir dėmesio sutelkimo bei pajautimo. Taigi, masažas yra MEDITACIJA, kurios metu išmanančios rankos ras ir atpalaiduos didžiausių įtampų bei sąstovio taškus. Žmogaus kūnas yra jo fizinės ir psichinės būsenos atspindys. Kiekvienas – unikalus ir nuolat besikeičiantis, todėl ir kiekvienas masažas yra improvizacija, vis kitoks, tinkamas būtent tai dienai, būtent tam žmogui. Masažo metu pailsėję ir stresą bei įtampą paleidę klientai yra svarbiausias mano veiklos įvertinimas bei paskatinimas toliau gilintis į prisilietimo galią padėti žmogui jaustis geriau.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Giedrė

Išmanantis darbą6
Profesionalus5

Apie

Esu kvalifikuota masažuotoja. Man svarbus tiek masažo procesas, tiek jo rezultatas, stengiuosi atsižvelgti į individualius klientų poreikius ir parinkti atitinkamus masažo būdus. Masažo metu naudoju klasikinio, sportinio ar giliųjų audinių masažo technikas. Mano tikslas – prisidėti prie jūsų fizinės bei emocinės savijautos gerinimo. Mano motyvacija – jūsų atsipalaidavimas ar žinia, kad jaučiat palengvėjimą įtampos zonose. Savo žinias ir įgūdžius periodiškai tobulinu kursuose. Mano spaudo numeris: MS005132 Licencijos numeris: ASL-11871

Paslaugos

Masažas

Apie

Mėgstu savo darbą, ypatingai tą momentą, kai žmogus išeina po atlikto masažo. Mokiausi ir mokausi suprasti kūno ženklus, ką jie šneka, kaip kūnas jaučiasi šiandien, kaip susijusi psichosomatika, kokia nuotaika kvėpuoja kūnas. Masažo istorija formavosi gilioje senovėje ir jo didelio teigiamo poveikio reikšmė aktuali visada. Laukiu Jūsų masažui.

Paslaugos

Masažas

Apie

Nėra vienodų žmonių. Maža to, kiekvienas iš mūsų gali būti skirtingas įvairiais momentais. Kiekvienas žmogus - Visata. Todėl nežinau vienodo masažo, kuris tiktų visiems. Tyrinėju kūną, ieškau būdų, kurie tinkami čia ir dabar, kad žmogus galėtų atsipalaiduoti, išlaisvinti iš kūno įtampą, pajusti lengvumą, lankstumą, energijos tekmę, tiesiog pailsėti. Džiaugiuosi, kai matau laimingus klientų veidus. Tam ir dirbu. Kviečiu individualiai Jums pritaikytam klasikiniam, giliųjų audinių, hemolimfodrenažiniam, anticeliulitiniam, limfodrenažiniam kūno masažui ar veido Kobido procedūrai.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Apie

Esate fiziškai ir emociškai pavargę, o gal norisi patobulinti kūno linijas? Mielai kviečiu apsilankyti ir išbandyti mano rankų prisilietimo terapiją. Individualus įsiklausymas į problemas ir kiekviena teisingai parinkta masažo technika man padeda prisidėti prie to, kad Jūs jaustumėtės geriau. Išmanau skirtingus kūno masažo būdus, kuriuos pritaikau kiekvienam klientui individualiai, pagal poreikį. Atlieku atpalaiduojančius, klasikinius, giliųjų audinių, sportinius, hemolimfodrenažinius viso kūno masažus. Labai mėgstu ir veido masažus. Čia taip pat naudoju skirtingas technikas, atlieku klasikinį, limfodrenažinį, intraoralinį bei japoniškąjį Kobido. Veido masažas dažnai nėra skirtas tik grožiui, veido srityje yra daug įvairių aktyvių taškų, veikiant juos, galima efektyviai pagerinti veido odos būklę. Be to, veido, kaklo ir dekoltė zonos masažas turi stiprų atpalaiduojantį poveikį visam kūnui. Man patinka dirbti savo darbą, myliu jį ir branginu kaip ir savo klientus, matau kokie jie laimingi ir patenkinti lieka po mano procedūrų:) Masažas man - gydomoji priemonė ir kūnui ir sielai. Esu pasiruošusi Jums padėti! Paskutiniai kvalifikacijos kėlimo kursai: 2023 m. Hemolimfodrenažinis kūno masažas – E. Gečevskos masažo meistriškumo mokykla. 2023 m. Intraoralinis miostruktūruojantis veido masažas La Bocca – Sveikos odos institutas, lektorė Beata Norvainė. 2023 m. Kūno masažų technikos su bambuko lazdelėmis - Masažo terapeutė Rita Murauskienė. Licenzijuota masažuotoja pagal “Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros tarnybos“ veiklą: spaudo Nr 1108900 (2021 m. ) Regina

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Regina

Profesionalus6
Išmanantis darbą6
Aukštos kvalifikacijos5

Apie

Esu licencijuota masažuotoja. Turiu gydomojo ir sportinio masažo diplomus, bei sportinio miofascialinio ir limfodrenažo pažymėjimus. Nuoširdžiai kviečiu apsilankyti, jei daug sportuojate, esate pavargę ir norite atsipalaiduoti, jei padidėjęs raumenų tonusas ar norite pagerinti kūno ir sielos savijautą. Po masažo pasijusite ženkliai geriau - pagerės limfotaka, kraujotaka, raumenų ir sąnarių būklė, medžiagų apykaita, nervinė sistema.

Paslaugos

Masažas

Apie

Esu kineziterapeutė-masažuotoja. Domėjimasis būdais, kuriais galima žmogui padėti esant fiziniam skausmui ar susirgus, mane nuvedė į kineziterapijos studijas. Čia praeitas klasikinio masažo kursas padėjo pagrindus tolimesnei veiklai, susijusiai su masažu. Baigiau limfodrenažinio, Rolling, miofascijinių trigerinių taškų atpalaidavimo, segmentinio-refleksogeninio, sportinio, giliųjų audinių, anticeliulitinio, medaus ir kt. masažo mokymus. Taip pat esu masažo profesijos mokytoja ir savo patirtimi ir žiniomis dalinuosi su masažo specialybės mokiniais. Dirbant masažuotoja didžiausia vertybė man – kliento šypsena ir geresnė fizinė bei emocinė savijauta. Kviečiu užsukti ir pajusti prisilietimo galią.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ieva

Profesionalus8

Apie

Vanduo, dviratis, hidromasažas, ozono, spalvų terapija bei muzika - tai viskas, ko reikia Jūsų kūnui ir gerai savijautai!

Paslaugos

Veidas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Hydrobike

Profesionalus7
Dėmesingas7
Malonus6
Draugiškas5

Patogumai

Bendri
Oro kondincionierius
Liftas
Produktai
Natūralūs ingredientai
Internetas
Nemokamas WiFi
Prieinamumas
Pritaikyta neįgaliesiems
Mokėjimo būdai
Grynieji pinigai
Kreditinės kortelės
Debetinės kortelės

Apie saloną

Solo Tu
09108 Verkių g. 31 С, Vilnius (Ogmios miestas, Outlet Park, Laisvalaikio terasa, C1 įėjimas)

Solo Tu - taupantiems laiką, jaučiantiems diskomfortą dėl kūno linijų, trokštantiems privatumo:
-individualios terapinės mankštos vandenyje;
-įvairūs kūną stiprinantys, modeliuojantys ar atpalaiduojantys masažai bei procedūros.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Solo Tu

Solo Tu yra atidarytas pirmadienis - penktadienis nuo 09:00 iki 20:00 ir šeštadienis nuo 09:00 iki 16:00. Jis yra uždarytas sekmadienis.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios paslaugos Solo Tu yra šios:
Populiariausio paslaugos, , vidutinė kaina yra 17,07 €.
Už Solo Tu galite sumokėti tiek vietoje, tiek iš anksto prekyvietėje.
Šiame salone naudojami produktai
Thalion
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022Top Rated 2021

Masažo salonai netoliese