К сожалению, работа выполнена некачественно. За такую цену я надеялась получить соответствующий маникюр. Еще и непонятно, как посчитали итоговую цену…Ногти неровные, плохо запилены. Очень низкий уровень.
Paslaugą atliko Valerija Nezelska•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Viktoriia•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko! Manikiūras atliktas labai kruopščiai, ačiū Margaritai.
Manikiūras
Kristina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiuras ir lakavimas atliktas labai gerai :)
Paslaugą atliko Milana Kutsko•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Justina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionali meistrė, tikrai kuo geriausios rekomendacijos?
Paslaugą atliko Valerija Nezelska•Ilgalaikis gelinis manikiuras