Nuostabi patirtis nuo pradžios iki pabaigos. Labai maloni meistrė Kristina, jauki aplinka. Man atliko manikiūrą ir pedikiūrą, visiškai be skausmo, bet labai kruopščiai ir greitai. Labai džiaugiuosi atradusi šią meistrę:)
PedikiūrasRodyti viską...
Katažyna•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė buvo maloni, tačiau paslauga atlikta nekokybiškai. Lakas, kurį pasirinkau nedžiuvo, teko viską nulakavus nuvalyti ir perlakuoti kitu. Po kelių dienų, viskas pradėjo atsilupti vėl. Meistrė minėjo, kad yra garantija, tačiau buvau išvykus.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko meistrės darbas ir bendravimas. Rūpestinga, profesionaliai dirbanti ir išmananti savo darbą👍
Paslaugą atliko Valerija Nezelska•Manikiūras
Julija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Everything was perfect!
Paslaugą atliko Valerija Nezelska•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Julia•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
as always, it was an amazing experience. They are clean, professional, and welcoming!