Meistrė darbą atliko labai operatyviai. Pirmą kartą, kol kas laikosi gerai, sunku įvertinti iki galo objektyviai, nes nežinau, kaip ir kiek ilgai laikysis. Bet dirbo greit ir gerai. Tik ką paminėčiau, kad salone buvo vėsu.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Erika•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopsti meistre, dirba svariai, maloniai priima
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Meda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, viskas patiko, jauki atmosfera, maloni meistrė.
Pedikiūras
Monika•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Katia aip visada puikiai atliko manikiūra. Tai meistrė su akivaizdžia patirtimi, greitai ir tvarkingai dirba.