Viskas puikiai! Tik salone labai trūksta muzikinio fono arba TV.
Pedikiūras
Vitalija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai nuostabi meistre,savo srities zinove,buvome su sunumi kaip pas podologe greitai ir meistriskai sutvarke ir paaiskino ka daryti kaip elgtis toliau…..Rekomenduoju visu 1000%