Šv. Gertrūdos 51A, Kaunas, 44283 - Priklauso Unison Beauty Lab ir Unison Hair Lab salonai
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00

Atsiliepimai apie saloną

5,0
409 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nuostabi meistrė! Rekomenduoju!
liuks
Kruopštumas, atidumas ir profesionalumas! Jau antrus metus lankausi pas šią meistrę ir visada vis labiau džiaugiuosi patirtimi ir rezultatais!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Birutė
5.0
31 atsiliepimai

Apie

Buvusią profesiją padėjusi į šalį, Birutė nėrė stačia galva svajonės link, o dabar savęs neįsivaizduoja niekur kitur! Meistrė tiki, jog tik sveiki plaukai atskleidžia tikrąjį spalvų ir kirpimų grožį, todėl pirmenybę teikia plaukų sveikatai atstatyti, konsultuoja ir užtikrina visapusišką dėmesį. Itin maloni ir šilta stilistė niekada negailės turimų ir vis tobulinamų žinių, todėl galite būti tikri, kad kirpimas bei dažymas pranoks visus Jūsų lūkesčius! Jums beliks tik atsipalaiduoti ir ilsėtis, kol Birutė rūpinsis plaukų grožiu!

Paslaugos

Plaukai
Silvija
5.0
17 atsiliepimai

Apie

Savo vaikystę praleidusi grožio salone, Silvija tik neseniai prisijungė į stilisčių gretas. Prieš kelerius metus pradėjusi savo karjerą nuo šukavimų ir plaukų formavimo, šiandien imasi ir koloristikos, mokosi kirpimo pagrindų bei sudėtingų dažymo technikų. Klientus žavinti nuoširdžiu paprastumu ir paslaugumu yra pasiryžusi įgyvendinti visus Tavo stilistinius norus!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Augustė
5.0
58 atsiliepimai

Apie

Pirmiausia Jus pasitiks nuoširdi Augustės šypsena, o vėliau, pamatę rezultatus, šypsotės Jūs! Prisijaukinusi koloristiką, jaunoji meistrė, pasirūpins, kad parinktas plaukų dažymas ne tik Jums puikiai tiktų, bet ir būtų atliktas idealiai! Sparčiai augantis meistriškumas atsiskleidžia preciziškuose vyriškuose kirpimuose ir skirtingose moteriškų šukavimų technikose. Augustės tikslas – pabrėžti kliento individualumą.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Augustė

Išmanantis darbą9
Profesionalus5
Aukštos kvalifikacijos5
Justina
5.0
35 atsiliepimai

Apie

Unison salono patyrusių meistrų išauginta ir į savarankišką meistrystės kelią išleista Justina puikiai perkando savo amato subtilybes ir yra pasirengusi visiems iššūkiams. Draugiška, maloni ir atvira naujovėms, ji be galo kruopščiai ir atsakingai vertina kiekvieną užduotį, stengdamasi pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius – kad į jos kėdę norėtumėte sugrįžti vėl ir vėl.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Justina

Aukštos kvalifikacijos6
Ingrida
5.0
16 atsiliepimai

Apie

Jau nuo vaikystės mėgdavusi šukuoti sau ir draugėms plaukus, Ingrida dirba plaukų stiliste dešimt metų. Pagrindinės jos klientės – merginos ir moterys, kurios gali pas šią meistrę tiek nusikirpti, tiek susišukuoti. Tačiau labiausiai Ingrida įsigilinusi į plaukų dažymo subtilybes – tad norinčioms atgaivinti ar pakeisti spalvą ši meistrė tikrai pasiūlys tinkamiausią variantą. Ingrida visada kartu su stiliaus naujovėmis.

Paslaugos

Plaukai
Oksana
5.0
43 atsiliepimai

Apie

Savo pašaukimą atradusi dar paauglystėje - Oksana, iki pat šiandienos, grožio pasaulyje jaučiasi atradusi save. Stilisto amatą vadindama mylima veikla, meistrė ypatingai džiaugiasi galinti atskleisti savo klientų individualumą, pabrėžti jų privalumus ir kilstelti savivertę. Tobulėjimas ir savirealizacija - kasdieniai jos palydovai, neleidžiantys užsisukti salono rutinoje, o skatinti save eiti meistrystės link.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Oksana

Profesionalus6
Indrė
4.9
71 atsiliepimai

Apie

Indrė sako, jog jei myli savo darbą - eini į jį kaip į šventę, todėl ji visada Jus sutiks pasipuošusi šypsena! Nuoširdus bendradarbiavimas su klientu leidžia išspręsti buvusias stiliaus klaidas, o klientų pasitikėjimas - pradeda pasiekti puikių rezultatų. Būtent šios emocijos ir skatina nuolat tobulėti, stengtis atlikti savo darbą dar profesionaliau! Indrės "varikliukas" - kirpimai, todėl prireikus naujų linijų, formų - metas atsidurti jos kėdėje!

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Indrė

Profesionalus8
Kruopštus5

Apie saloną

Unison Beauty Lab 4
Šv. Gertrūdos 51A
44283 Kaunas

Unison Beauty Lab – tai grožio meistrų bendruomenė, garsėjanti nepriekaištingu darbu salonuose ir kūrybinėmis partnerystėmis – nuo žurnalų viršeliams išpuoštų žvaigždžių, tendencijų sklaidos žiniasklaidoje, iki meninių kolekcijų pristatymų. Mums amžius neegzistuoja. Egzistuoja: gyvenimo būdas, stilius, tinkamos formos ir spalvos.

Salone atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Nook
Salono apdovanojimai
Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese