Labai moka bendrauti su vaiku, labai krupščiai ir gražiai apkirpo 2 metų berniuką, rekomenduoju
Vaikų kirpimas
Gintarė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vaiko patirtis kirpykloje man buvo labai svarbi, kad nebijotų ir jaustusi labai gerai, džiaugiuosi, kad atradome šią kirpykla, kurioje visi dėmesingi, draugiškos kirpėjos, šalia kurių vaikas jaučiasi suprastas, nebijo 😊
Vaikų kirpimas
Daiva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuo 1-ojo kirpimo vaikščiojom pas Beatą, apkirpdavo super greitai, bet tuo pačiu super gražiai! Gaila, kad ji jau nebedirba. Pakeitus meistrę, likome nusivylę...Plaukai styra į visas puses, nesusigula, buvo blogai padarytas perėjimas. Kirpo Gedvilė.