Dovilė - pati puikiausia savo srities specialistė! Ačiū!!!
Vaikų kirpimas
Vanda•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Apsikirpome be ašarų, tai jau pliusas :) Bet kirpėja matyt nelabai turi igudžiu bendrauti su tokiu amžiaus (2m) vaikučiais. Matyt pratusi su vyresniais kiek. Kažkur nuskuto per daug plaukų ir nesu tikra ar labai lygiai apkirpo. Mums svarbiausia buvo bent kažkiek apsikirpti tai labai ir nesikabinejome prie kokybės. Po visko atnešė balioną ir saldainį vaikui.
Vaikų kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Laura•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki meistrė. Labai moka dirbti su vaikais. Vaikas (1metų) kuo puikiausiai jautėsi ir puikiai buvo apkirptas
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Agnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpėja! Dukrytei labai patiko,sugrįžtame jau ne pirmą kartą 😊