Labai gerai apkirpo dukrą. Patiko, kad sudomina vaikus, dėl to nesimuisto ir nezirzia kerpant. :)
Vaikų kirpimas
Greta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Rimvyde•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai apkirpo 😍! Esame labai patenkinti
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Rita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai
Vaikų kirpimas
R.•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dovilė ne tik puikiai nukerpa, bet ir nuostabiai bendrauja su vaikais. Mano vaikas visada išeina iš kirpyklos su šypsena po vizito pas Dovilę. Geresnio meistro savo vaikui dar neatradom :) ačiū, Dovile!