ačiū, puiki meistrė, kol vaikas leido greit atliko procedūrą.
Paslaugą atliko Aušra•Vaikų kirpimas
Dorota•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą vykome dukros kirpimui ir neįtikėtinai iš pirmo žvilgsnio ji pajuto ryšį su Dovile, kuri labai gražiai ir dėmesingai bendravo,pasakojo ką darys. Super aptarnavimas, tikrai grįšim sekančiam kirpimui.
Vaikų kirpimas
Inga ir Paula•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmasis kirpimas labai patiko! Daug dėmesio vaikui, draugiška ir maloni kirpėja!
Vaikų kirpimas
Renata•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė Dovilė, labai šiltai bendrauja su vaikučiais.