Dovilė puiki specialistė ir patarė ir puikiai atliko savo darba.
Vaikų kirpimas
Gintautas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šioje kirpykloje kerpamės jau septinti metai. Visada malonu grįžti. O paskutinis apsilankymas buvo itin malonus mano dukrai, ne tik dėl apsikirpimo, bet ir labai malonios ir profesionalios kirpėjos Dovilės :), ačiū ir už patarimus, kuriais pasidalinote.
Vaikų kirpimas
Viktorija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki vaikų kirpėja.Labai maloni, atidi, nukerpa ir labiausiai verkiantį vaiką:)