Viskas praėjo puikiai, Dovilė labai maloni ir atidi meistrė! Grįšime dar ne kartą :)
Vaikų kirpimas
Jolanta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai!
Paslaugą atliko Gedvilė•Vaikų kirpimas
Egle•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Superinės darbuotojos, puikiai nukreipia dėmesį ir greitai dirba.
Kirpčiukų kirpimas
Gabija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpėja Dovilė. Labai šilta ir moka puikiai susidraugauti su vaikais. Pirmasis apsilankymas kirpykloje sūnui paliko tik pačias geriausias emocijas :) dėkoju