Viskas puikiai, labai greitai ir graziai apkirpo berniuka :)
Paslaugą atliko Beata•Vaikų kirpimas
Viktorija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Apkirpo būtent taip, kaip norėjome. Tai labai džiugina, nes tai buvo pirmas apsilankymas kirpykloje. Tačiau kėdė su uždėtu paaukštinimu nebuvo patogi ir saugi sėdėti.